Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon régóta nem mentsruáltam...

Nagyon régóta nem mentsruáltam, nőgyógyászhoz megyek?

Figyelt kérdés
Megyek majd, de előtte mit csináljak? Nyilván borotválkozzak meg, zuhanyozzak meg minden, de adjatok tippet, nagyon undorítónak érzem magam. Nektek mi a rutinotok nőgyógyász előtt? Sosem voltam még.:/

2019. ápr. 7. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell borotválkozni. Legyél tiszta. Én még a rendelő mosdójában is át szoktam törölni magam intim törlővel.
2019. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nem szőrtelenítesz, akkor nem kell. Általában a dokik nagy része amúgy sem javasolja olyan nagyon, szóval őt egyáltalán nem zavarja, ha szőrös. Közvetlenül indulás előtt zuhany, és én is szoktam magammal vinni törlőkendőt, a mosdóban, vetkőzőben még gyorsan áttörlöm magam. Kb.ennyi.
2019. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borotválkozni minek, ha amúgy sem szoktál?
2019. ápr. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktam borotvalkozni, de gondolom elotte nagyon precizen kell
2019. ápr. 8. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A doki pont nem nézi, hogy precízen leszedtél-e minden egyes szőrszálat. Az más, hogy a legtöbb nő már úgy van szoktatva, hogy csak számára tökéletes pncit mutogat.(én is, nem arról van szó, de az orvost abszolút nem érdekli).
2019. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad frissen borotvaltan menni nodokihoz:) mivel ha megvagod magad veletlen az bezavarhat.
2019. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!