Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Okozhatja ezt az antibiotikum?

Sziasztok! 1 éve szedem a volina nevű fogamzásgátlót, azonban a héten barnás pecsételgetés jelentkezett. Előző héten beteg voltam, antibiotikumot szedtem, lehet ez a kiváltó oka?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, antibiotikum

  ápr. 14. 14:11  Privát üzenet  

A válasz
igen, mert az antibiotikum hatással van a fogamzásgátlóra

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 14. 18:40 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Mennyi az esélye antibiotikum-fogamzásgátló mellett teherbe esni?
Antibiotikumos kezelés hatására hüvelyi viszkető, égő érzés. Szerintem felborult a hüvelyflórám. Mit tehetnék? Használjak hüvelygombára való kúpot vagy ez szükségtelen?
Antibiotikum kúra után vagyok, többi lent?
Felborult menstruáció?
Ha a párom antibiotikumot szed, akkor is kell fogamzásgátló mellé kiegészítő védekezés?
Felső légúti panaszok miatti antibiotikum kúra alatt lehet használni huvelyflora visszaallito kupokat vagy csak utána?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!