Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felborult menstruáció?

Felborult menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérlek segítsetek!

Jelenleg a szívroham kerülget. A nőgyógyászom délelőttös volt, 1 hónapja voltam nála, azzal a dologgal, hogy nagyon kevés a menstruációm, és felfázásos tüneteim negyed évente visszatérnek. Ezt meg is beszéltük, azt mondta nem kell aggódnom a menstruáció miatt, a fogamzásgátló miatt van. A másik dolgot kezelésbe vettük. De még folynak a vizsgálatok. Múlthét kedden arra ébredtem, hogy eszméletlenül fáj a gyomrom, hánytam, hasmenésem volt és 3 nap diétázás, odafigyelés után sem javult, így a háziorvosomnál kötöttem ki. Aztmondta valami hányós-hasmenéses vírus. Rendben. Kaptam injekciót (görcsoldó, fájdalomcsillapító, hányáscsillapító), és antibiotikumot (Normix, 6 napig 2x1), Normaflore bélflórahelyreállítót, székletjavítót (Reasec), Pantoprazolt (gyomorvédőt), nem használtak, a héten ismét eszméletlen görcseim voltak, a sebészeten kötöttem ki, megint injekciót kaptam, majd másik hányás elleni tablettát (Cerucal) és a többit szedtem tovább, kőkemény diéta mellett, és ha rám törtek a görcsök 2 vagy 3 db Papaverint (görcsoldót). [Azért írom ide, hogy tudjátok mit szedtem, hátha így érdemben kapok választ.] Emellett szedek ugye fogamzásgátlót 7 éve, rendszeresen, kihagyás nélkül. Csak jövőhéten kéne megjönnie, de ma úgy 10 perce azzal szembesültem, hogy megjött. Mindent rendesen beszedtem és a hányáscsillapítót még beszedem mert úgy kelek reggelenként, diétázom kőkeményen (rizs,krumpli,banán, jelenleg ezen élek), lehetséges, hogy a sok gyógyszer hatással volt a menstruációmra? Akármelyik gyógyszer? Elég ideges vagyok. Volt már hasonló, de.. Nem tudom. Annyi sok dolog történt velem mostanában, hogy minden hasonló dolog megijeszt amit a testem produkál. Kérlek, aki volt hasonló helyzetben, segítsen, írjon.. Holnap hétvége.. Legelőbb hétfőn tudnék menni nőgyógyászhoz/háziorvosomhoz. Addig kihordok egy infarktust. Köszönöm előre is az értelmes hozzászólásokat!



2019. febr. 22. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyi gyógyszer után persze, hogy fel tud borulni. Nem tudom, hogy miért diétázol, de ha nem orvosi utasításra akkor hagyd abba azonnal. Nagyon valószínű, hogy az tette tönkre így a szervezeted.

Ha hasi panaszaid vannak akkor menj el gyomortükrözésre, lehet a májaddal/veséddel van valami ami ilyen tüneteket produkál.

Javaslom, hogy pihenj. Ha tudsz menj el szabadságra, kapcsolj ki és ne idegeskedj.

2019. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!