Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondanátok miért nem akartok...

Elmondanátok miért nem akartok találkozni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy pasi akivel már randiztam. Az a helyzet, hogy szeretett volna megint elhivni randira de most igazán képtelen vagyok elmenni a jövő néhány napban. Olyankor nincs jó kedvem, unottnak tűnök és nem szeretném, ha azt hinné ez azért ban mert nem érdekel. De nem szeretném elmondani az igazi okot. Igazából még a választ is elbénáztam egy komoly kérdésere mert a fáradtságtól félreértelmeztem és hülyének estem ki. Mit tegyek?
2019. ápr. 14. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Utálom magam ilyenkor mert ráadásul a hormonok végett rosszabbnak is látom a dolgokat.
2019. ápr. 14. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha igazán szimpatikus lenne a fiú, akkor nem gondolkodnál rajta. Ha meg úgy gondolod lehet valami a kapcsolatból, akkor találkozz vele, mert közben találhat más lányt, aki kedvesebb lesz nálad, és alkalmazkodóbb.
2019. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki az igazat. Azt hogy mit érzel.. Hogy milyen helyzetben vagy.. Biztosan meg fogja érteni! Nem kell már az elején össze-vissza csavarni a dolgokat.. Meg amúgy se.. Mi van ha ő lesz a "tökéletes"?
2019. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt az érti, aki benne van. Érdekel engem csak ez a fránya hasmenés, meg hasfájás, komoly fájdalmakkal jár nálam a mensi, görcsoldók mellett is a múltkor éjjel keltem fel arra, hogy menten elájulok olyan rosszul voltam. Doki is látott, de nem talált semmit. Én hoztam fel neki h mi van ha endometriózis azt mondta nem hinné. Egy éve kb peteérésem volt éppen, és összeestem az utcán és a barátpm szedett össze nem tudtam járni. Igy nincs kedvem megjelenni előtte..
2019. ápr. 14. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod vele közölni így az elején, hogy menstruálsz és nagyon rosszul vagy miatta, mondj csak annyit, hogy bár szeretnél vele találkozni, de nem érzed jól magad, mit szólna hozzá ha áttenétek a randit pár nappal későbbre (semmiképp ne hazudj neki, abból semmi jó nem fog kisülni)

addig meg beszélgettek írásban

viszont ha már jobban megismerted, fontos, hogy elmond neki a valódi okot, nem találhatsz ki minden hónapban vmi kifogást

ha kedvel, meg fogja érteni, hogy ez a pár nap neked különösen nehéz és ne olyankorra csináljatok programot

2019. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem írtad konkrétan, hogy miért nem akarsz elmenni. Így már érthető. Mond meg neki nyugodtan, hogy egészségügyi probléma miatt nem szeretnél elmenni. Várjon pár napot, és túl leszel rajta. Konkrétan ha rákérdez, mond nyugodtan, hogy női problémáról van szó, és jelenleg bővebben erről nem beszélnél.
2019. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!