Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Fáj a mellem! Mit lehet csinálni? (többi lent)

Kb 3-4 napja kezdődött a bal mellem fáj és az alja be is van keményedve! Lehet hogy csak a melltartó merevítője nyomta meg vagy más lehet a gond? Ha más akkor mi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mell, fájdalom

ápr. 19. 15:49  Privát üzenet  

A válasz
Hormonhatás.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 19. 18:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ilyenkor normális hogy egy kis része kemény és csak az egyik?

# 2/2Időpont ápr. 19. 19:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valami megcsípte a mellem és ha kèt újjal megfogom olyan mintha be lenne ott csomósodva. Viszket nagxon. Mit tudok vele csinálni?
Miért "nincs" mellem? Mit tudnék csinálni?
Hogy lehetne nagyobb mellem? 15éves vagyok, és nagyon aggaszt, hogy ilyen kicsi . Szinte alig van valami 😔 Tudnék valamit csinálni vele?
Miért csak nekem nem nő a mellem? Ilyenkor tényleg nem lehet semmit se csinálni?
15 éves lány vagyok és full lapos vagyok am mellem is meg a seggem is mit kellene csinálni vgay enni vagy valami?
Az egyik mellem (sokkal) nagyobb mint a másik! Mit tudok csinálni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!