Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ananászfogyasztástól...

Az ananászfogyasztástól tényleg jobb illata/íze lesz a vaginának?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de ezt már több barátnőmtől is hallotam és nem tudom hogy csak átverni akartak vagy igaz

2019. ápr. 19. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

A higiénikus és fertőzés-mentes vaginának nincs erős, vagy jellegezetes illata és egyáltalán nincs rossz íze.

Ha rossz íze van, vagy büdös, akkor érdemes a nemi gondozót felkeresni. De legalább egy nőgyógyászt a nőnek.


Az ananász egy urban legend. Ugyanakkor a hús és a tejtermékek emésztése határozottan büdösebb székletet és vizeletet eredményez. Ám létezik víz és szappan. Bár bizonyos rétegnél ezeket nem szokás használni, fehér ember szokott mosakodni.

2019. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Mentem rókázni.
2019. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, hogy mennyi ananászt tolsz, a sütéstől, és a fűszerezéstől úgyis kimegy az ananász íze.
2019. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ohh és nem vernek át. De ettől még nem igaz. Ők elhiszik, de csak azért, mert jól hangzik. Így születnek a babonák.
2019. ápr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szórjad meg borsos panírral attól majd jó íze lesz.
2019. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jellemző hogy itt mindenkinek ilye rosszindulatúan kell viselkedni... csak megkerdeztem mert nem nagyon gondoltam hogy tenyleg lenne összefüggés, ettől függetlenül szoktam fürdeni minden nap. És az első válaszolónak meg üdvözlöm az édesanyját hogy azért mert egy ilyet kérdeztem rögtön azt kell feltételezni hogy nem vagyok fehér... rasszista k*csög full feher vagyok egy családtagok nem roma, de amugy semmi bajom velük
2019. ápr. 20. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Jellemző rád is, hogy más anyját szidod, amikor értelmes dolgokat ír és te félre értelmezed. Nem feltételeztem, hogy nem fürdesz, azt írtam, hogy vannak rétegek, akiknél ez nem szokás. Ha ennyiből te saját magadra vetted ezt, akkor súlyos önértékelési problémáid vannak.


És az anyámat meg feleslegesen emlegeted. Magasabb szinten focizik, mint te.

2019. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
De tudod mit? Marajd meg az ananászos hitednél és dőlj be minden hülyeségnek, amit a barátnőid mondanak és ne is hallgass másra, aki kicsit is okosabb, mert a végén még fejlődni fogsz a SAJÁT rosszindulatodból.
2019. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!