Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja? Januárban...

Mi okozhatja? Januárban voltam ultrahangon egy gyulladás miatt ami a nyak környékén volt de megnézték a hasamat meg mindenemet is, petecisztát találtak. Ultrahang közben még meg volt, de azóta nem jött meg.

Figyelt kérdés

Majd június környékén megyek nőgyóógyászhoz mert még fiatal vagyok.Szombaton későestig maradtam fent és eléggé hideg volt már és nem is vettem fel zoknit,vasárnap miközben sétáltam ilyen fura hasfájást éreztem hogy fáj,de még is olyan mintha mindjárt bepisilnék.


Ma hétfőn pedig egy erősebb ilyen barnás "folyás" vagy minek nevezik volt a fehérneműmön (elől ha esetleg trollkodók jönnének ..),de pisiben nem.



2019. ápr. 22. 09:47
 1/2 A kérdező kommentje:
A januári írásom meg a SZombat az külön van,csak leírtam hátha az is lehet ok..Hátha többet tudok segíteni a válasz megtalálásában..
2019. ápr. 22. 09:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet menstruálni fogsz. Fel is fázhattál egyébként, de a barnás folyás nem attól van.
2019. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!