Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitől fordulhat elő, hogy a menszesz után fehérfolyásom van?

Soha nem volt azelőtt ilyen.Egyébként is késett egy hetet,és csak három napig volt vérzésem,utána meg ez a fehérfolyás.Terhes nem vagyok(negatív teszt).Akkor mitől lehet?

2008. nov. 11. 11:51  Privát üzenet  

A válasz
a három napos is természetes a fehér folyás is lehet az mert azzal is tisztul a no, de okozhatta ilyenkor osszel megfázás is és attól is késhetett.ha nem múlik orvoshoz kell fordulni, vagy ha nyugtalan vagy csinálj egy hét múlva még egy tesztet

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. nov. 12. 21:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Darabos a fehérfolyásom. Mit jelenthet?
Mitöl lett több hirtelen a fehérfolyásom?
Miért van fehérfolyásom? .
Hirtelen több lett a fehérfolyásom. Mitöl?
Több mint másfél éve van menstruációm, de most augusztustól kezdve kimaradt. Félek. Vagy normális ez? Viszont fehérfolyásom van, elég sűrű. Tanácsok?
12 éves vagyok, van fehérfolyásom, és mostanában csíp meg viszket. Szerintem ez gomba lehet, de nem merek anyukámnak szólni róla. Szerintetek, hogy beszélgessek vele?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!