Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utolsó 2 napján...

Menstruáció utolsó 2 napján kevés vérzésnél mennyi időnként kell betét cserélni?

Figyelt kérdés
Egész napra egy betét is bőven elég lenne, csak nem érzem higiénikusnak... Ilyenkor hányszor cseréljek egy nap?

2019. ápr. 29. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyankor 4-5 óránként szoktam, szóval napi 4-5ször akkor is, én sem szeretem sok ideig ugyanazt bent hagyni.
2019. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De egyeltalán szabad benthagyni?

Nem lehet tőle semmi bajom?

2019. ápr. 29. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A vernek szaga lesz. Ha szag van, akkor bomlas is, es az nem jo. Tehat meg a szag elott kell lecserelni. Melegben, vagy izzados napokon gyakrabban csereld. A kis verzes meg mindenkinel mast jelent. Bajt nem feltetlenul okoz a hosszabb ideig torteno hasznalat, de ha ugy erzed, hogy hosszu ideig volt ugyanaz a betet bent, es utana viszketsz, vagy csip a pisid, akkor az mar tul hosszu ido volt!
2019. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-4 óránként mint amúgy is. A vér bomlik, beleizzadsz főleg nyáron. Kánaán a baktériumoknak.

Ha csak pecsételsz egy szélesebb tisztasági is bőven elég.

2019. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!