Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg a menzeszem?

Miért nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
Ebbe a hónapban egyszerűen nem akar megjonni. Már a 34. Napon vagyok és a hónap utolsó napján és semmi. Mindig olyan érzésem van mintha mindjárt meg jönne, enyhe görcsölést érzek mint ahogy akkor szoktam. Így meg sosem jártam. Van egy enyhe folyásom ami fehér nyálkás. Mi lehet a baj? Párommal védekezünk ovszerrel.
2019. ápr. 30. 05:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2019. ápr. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehetséges,ha védekezünk?
2019. ápr. 30. 06:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baj, a 34 nap még egyáltalán nem vészes, kb 40 napig "jó" egy ciklus hossza. Csak várjál türelemmel.
2019. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hany napos a ciklusod? Mennyi ideje kesik a menstruaciod?


Az ovszer sem 100%-os, bar a legjobb a terhesseg elkerulesere. Egy terhessegi teszt mar kimutatja, ha megis babat varnal.

2019. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
27-30 napos a ciklusom. Ma délelőtt igaz nem első vizelettel csináltam tesztet ami negatív lett .. viszont mindig úgy érzem hogy megjön, de semmi. Enyhe folyásom van. És néha görcsöl a hasam és a derekam is aztán el múlik. Ebbe a hónapban nem menstruáltam ..
2019. ápr. 30. 10:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat, akkor a helyedben kernek idopontot a nogyogyaszhoz. Ha megjon, akkor nem vagy terhes, es nem mesz el. Ha nem jon meg a mestruaciod, akkor csinal ultrahangot, meg elkuld egy vervetelre.

(Halkan jegyzem meg, hogy ez a csodalatos idojaras neha kepes befojasolni az ember testenek mukodeseit. Most, hogy napi szinten plusz-minusz 10 fokos kulonbsegek vannak.)

2019. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*befolyasol.

(Nagyon ciki, terhesen a helyesirasom is elromlott. :D)

2019. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz, várok. De a hasam alja most görcsölget nem nagyon de zavaró, de még mindig semmi ..
2019. ápr. 30. 11:24
 9/9 anonim válasza:
Szerintem varj turelmesen, menj futni vagy rotnazz kicsit, igyal vorosbort esetleg vegyel egy forro furdot es szerintem megfog jonni.
2019. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!