Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfazas utan eg es viszket?

Felfazas utan eg es viszket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Penteken faztam fel (suru vizelesi inger, alhas fajdalom, fajo csipo erzes pisi utan) es enyhultek a panaszok viszont meg mindig faj a pisiles utan egy kicsit.

Ma ejjel aludni is alig birtam annyira rossz erzes volt reggelre viszketett es egett. Mit tegyek ameddig nem megyek dokihoz? Volt valakinek hasonlo?


2019. ápr. 30. 06:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Most neztem hogy kicsit vereztem is pisiles utan...
2019. ápr. 30. 06:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Az égő és viszkető érzésnek semmi köze a felfázáshoz. A felfázás egy húgyuti betegség, arra a tőzegáfonya kapszulát szedj, és igyál sok medveszőlő teát. A fertőzéseddel pedig menj el nőgyógyászhoz, és ha van párod, akkor neki is írasd fel valamit.
2019. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz kellene menni. Kipróbálhatsz vény nélküli gyógyszereket ezt az de felesleges jobb ha elmész amit tudsz venni még az a lactofeel hüvelygél ami nagyon jó.most 3 ezer a benu gyógyszertarban.
2019. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!