Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt a menzeszem, menjek...

Kimaradt a menzeszem, menjek el kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés

A legutóbbi menzeszem február 28-án kezdődött, és a ciklusom általában 23-24 napos szokott lenni, de már mindjárt itt a május és még mindig nem jött meg megint. Kezdek nagyon aggódni emiatt... Lehet hogy csak az előrehozott érettségik es az egyéb sulis dolgok miatti stressz miatt van, vagy valami egyéb is lehet? Nem élek aktív nemi életet, így a terhesség ki van zárva.

Néha éles szúró fájdalom jelentkezik a méhem környékén, de lehet csak bemesélem magamnak, néha vannak hipohonder napjaim :D

17/L



2019. ápr. 30. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a válasz,hasonló cipőben vagyok. Ha nekem nem jön meg egy héten belül, megyek a nőgyógyászhoz.
2019. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég akor dokihoz menni, ha már 3 hónapja késik.
2019. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már a második marad ki, akkor menj el dokihoz.
2019. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nembiztos hogy a nődoki tud segíteni. Nekem is késik rengeteget már vagy fél éve, voltam 7 nőgyógyásznál de sebki semmit nem látott, igy valószínű hogy hormonális a probléma ami nem a nogyogyaszathoz tartozik
2019. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!