Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek folyamatosan?

Miért vérzek folyamatosan?

Figyelt kérdés
Áprilisban megjött hónap elején a menstruációm 28.-a vasárnapi napon délután erős görcsre ébredtem ami több orás volt aztán délután azt vettem észre vérzek de rá egy 5 percre már semmisem. Másnap reggel ugyan ugy görcsre és vérzésre keltem elmentem lefürödtem aztán már semmi . Azota minden eggyes napom igy indul. Miért van ez vajon? Idáig soha nem fordult velem ilyen elő! Természetesen elmegyek orvoshoz de csak pénteken tudok addig is már megöl a kiváncsiság miért lehet ez , hátha valaki tudja.

2019. máj. 1. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Ha képzelt beteget akarsz játszani, arra ez a kérdés tökéletes.

Majd jól beképzeled, hogy rákos vagy, és az elindít benned egy olyan pszichózist, amitől a szervezeted tényleg elkezd megbetegedni - Nem éppen jó ötlet!

[link]

2019. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális gondtól kezdve sok minden lehet. Majd a doki megmondja.
2019. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ja bocs, hogy írtam, hogy ne képzelj bele hülyeségeket, mert nem egészséges.


Legközelebb adom alád a lovat, hátha kapok jó pontot is.

2019. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!