Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha a menstruaciom...

Mit tegyek, ha a menstruaciom mar masfel hete kesik es masfel hete folyamatosan faj a hasam? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Pontosabban:

Masfel hete kesik a menstruaciom. Neha kesik, de max par napot. Terhes biztosan nem vagyok.

Annak a napnak a kornyeken, mikor meg kellett volna jonnie, elkezdett fajni a hasam es azota nem szunik meg.

A fajas alatt nem gorcsos fajdalmat ertek, hanem szuro, mely, illetve tompa fajdalmat, foleg a bal oldali petefeszkemben. (Jobb oldalon egyaltalan nem) Ha nyomodik, akkor meg jobban faj. Nem birok hasra fekudni, nem tudom a bal labam felhuzni, neha ulve is nagyon faj. Szinten faj ha pisilek, kakilok.

Fajdalomcsillapitot hiaba eszek ra, nem hat semmit.

Fajas alatt pedig azt ertem, hogy nagyon faj. Mar masfel hete.


El szeretnek menni vele nogyogyaszhoz, mert mar elozo mensimkor is fajlaltam a bal petefeszkemet, de az meg nem volt veszes. Most viszont mar annyira az, hoy akadalyoz a mindennapjaimban.

Viszont attol felek, ha kerek idopontot a nogyogyaszhoz, pont addigra fog megjonni.


Teljesen tanacstalan vagyok.

19/L



2019. ápr. 30. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Sztk-ban már holnap reggel sorra kerülsz.
2019. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Januárban szülni fogsz!
2019. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Persze első, hacsak nem időpontos az SZTK rendelés is, mint pl.nálunk, meg még csomó helyen.


Kérdező, menj be/telefonálj, mondd el, mi a gondod,azt is, hogy elég komoly fájdalmaid vannak, meg hogy bármikor megjöhet, ott majd megmondják, hogy mi legyen. Simán lehet, hogy megvizsgálnak úgy is, ha épp megjön addigra. Vagy ha úgy ítéli meg, lehet beszorít valahová és megnéz rögtön.

2019. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod utolso!

(Nalunk is idopontos az sztk rendeles.)

2019. máj. 1. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el. Egy barátnőmnek voltak ilyen fájdalmai, csak sokkal erősebbek, és petefészek cisztái voltak. Simán lehet, hogy nem az, de mindenképp nézesd meg nőgyógyásszal.
2019. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!