Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megmaradhat a mellem vagy...

Megmaradhat a mellem vagy felejtsem el szoptatás után?

Figyelt kérdés

9 hónapja szoptatok, nem számottevően nőttek a melleim. 75B-ről 75C-sek lettek. Úgy vettem észre,hogy nem teljesen laposodik ki a mellem miután jóllakott a babám. Lógósabb lesz, de szinte megmarad a mérete, vagy maximum egy kicsivel lesz kisebb. Nyilván ha teli van tejcsivel,akkor olyan mintha műcici lenne. 158cm vagyok, 47kg-ról kezdtem 62kg-val mentem szülni és most 55kg vagyok stabilan mióta megszültem.

Olyan lesz tehát szoptatás után a mellem,mint abban az állapotban amikor kiszivja? Vagy még jobban megereszkedik?



2019. máj. 2. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés, hogy marad-e a melled, hanem hogy marad-e a párod... Térjünk vissza rá 10 év múlva.
2019. máj. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elég bunkó párod van az biztos.

De nem csak a szülés miatt változik meg a tested, a formád , a feszességed hanem a korral is jár ez.

Bizony megfog ereszkedni , ráncosodni fogsz, sőt még lehet betegéged is lesz.

Akkor mit fog csinálni a "párod"?

2019. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát jobbik esetben csak álmodozni fog,engem meg telibe fog sz.rni :D de most ennyi erovel o is rancosodik idovel... Akkor meg en sz.rjam telibe? Nem tudom egyes pasik mit várnak az embertől...
2019. máj. 3. 12:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazad van teljes mértékben
2019. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elképesztő, bennem fel se merülne, hogy a párom esetleg kikacsintson mert nem olyan vagyok mint voltam. Olyan embernek biztos nem szülnék gyereket.... :o Van rá egy fogadásom, hogy mire iskolába megy, nem lesztek már együtt. És ez valljuk be elég szomorú, úgy hogy most született még csak és szinte borítékolható, hogy csonka családban fog felnőni.
2019. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!