Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melltarto? 75B?

Melltarto? 75B?

Figyelt kérdés
Az lehet hogy new yorkeres 75B-s push up-os melltarto bevág de a nem push up-os pedig nem. A 75B-s mell nagy? Sajnos szétálló melleim vannak két oldalra és van köztük hely... Olyan nagynak tűnnek nekem..most lettem 18 és nem szeretem őket...Meg amugy van olyan 70-75-os melltartom aminek a legkülső csatján csak egy nagyon picit vág be de nem észrevehető alapbol...az kb 5 éves melltartom..
2019. máj. 2. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A B kosár nem túl nagy.
2019. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy sajna, igen a push up os kisebbnek tünik és érdemes felpróbálni őket mielött megveszed hogy kényelmes e, de ha a kosár jo és oldalt vágbe akkor probálj 80B-t, am a nagy csak úgy szólok kb a D-től kezdödik, a C is még csak a közepes tartomány
2019. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De az normalis h amugy nem vagyok kövér de esetleg 80-as melltarto kell? Alapbol pl S-es ruhakat hordok van néhány xs-es is.
2019. máj. 3. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is 75B-s a méretem, de nem mindig jó az ilyen méretű melltartó felhozatal, ezért sokszor 80B-st veszek, próbálok.
2019. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy S-es ruhákat hordasz egy 80B még nem gáz nem leszel kövérebb tőle csak kényelmesebb lesz, vagy szenvedj nyugodtan csak azért hogy kisebb szám legyen ott

Am attól is függ hol veszed lehetnek köztük különbségek ezért fontos hogy felprobáld mielött megveszed vagy olyan helyröl vedd ahova vissza viheted ha nem kényelmes

2019. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Am maga a csontozatod is megkövetelheti hogy 80-ast hordj
2019. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vegyél nagyobb pántszélességűt ha bevág. A méretezés is eltérő nem csak ruhánál, de melltartóknál is, akár márkán belül is. A nők javának a szekrényében 2-3 méret is megtalálható, mindenből mert agyatlanul vannak méretezve a ruhák.

80 nagy? Az a hátszélességet jelöli. Ami lehet alapból testalkat és súly függő is.

Elsősorban nem a ruha méretét kell nézni hanem azt, hogy kényelmes és passzol-e. Próbálj fel több méretet és több kosárfazont. Idővel kitapasztalod, hogy számodra melyik az ideális.

2019. máj. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet az h karcsú/vekony vagyok megis olyan melltarto kell?:)
2019. máj. 4. 15:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Valamint menstruacio előtt vagyok 1 héttel és faj a mellem meg duzzadtnak érzem. Lehet h ettol tűnik nagyobbnak?
2019. máj. 4. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellhet akkor is és igen tűnhet olyankor nagyobbnak és lehet érzékenyebb, de olyansokkal igazából nem, szóval hogy ha kényelmesen érzed magad egy melltartóban úgy bármikor, akkor az menzesz elött sem lehet annyira nagyon kényelmetlen
2019. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!