Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti milyen melltartót vesztek fel?

Ti milyen melltartót vesztek fel?

Figyelt kérdés
80/E a méretem és nagyon zavar hogy nem találok egy csinos melltartót.Mindegyiknek olyan vastag hátul a pántja. És a vállánál sem lehet levenni a pántokat. Ti milyet hordtok?

2018. szept. 23. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
vékony pántuak között nézz szét..
2018. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de nem találtam jót. :/
2018. szept. 23. 10:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem találsz, mert E kosarashoz nem praktikus a vékony pánt, mert nagyon bevágna. A széles pánton jobban eloszlik a súly.
2018. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó de néha jó lenne egy csinosabb darab mert az zavar hogy át látszik a ruhán és olyan furi.Mindenkin csini kis melltartó az enyém meg olyan mint egy öregasszonyé.
2018. szept. 23. 10:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keress pánt nélküli melltartót - van ilyen méretben is jó, csak nem az olcsó kategória!
2018. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nekem nem extra méretű a mellem alapból (75/C), viszont hatalmas a méretkülönbség köztük :( szóval vagy az egyiket nyomorgatom vagy a másik veszik el a melltartóban.

A hátsó pánt amúgy sosem szokott vékony lenni egy normál darabnál (még kis méretekben sem), hiszen annak kell a legerősebben tartania. Nagy melleknél ez pláne fontos és a vékony vállpánt/pánt nélküli megoldás sem lenne praktikus, mert ezt a méretet már egyszerűen nem tartaná és a válladba is bevághatna. Erotikus fehérneműk közt nézz széjjel esetleg vagy a drága szaküzletek (Triumph, Anita, utóbbi a kifejezetten nagy mellekre is gondol), ahol az ár sajnos borsos lehet, viszont a minőség is megvan hozzá.

Levehetőset egyébként én még a teljesen átlagos méretemre se nagyon találok, A-B kosarasokból áll a kínálat rendszerint.

2018. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy unalmas az öregasszony melltartó, de olyan nagy melled van, hogy más nem tartja meg. Meg kell barátkozz a méreteddel és ahhoz mérten öltözködni, mert ha nem, akkor úgy fogsz kinézni mint egy kötözött sonka.
2018. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ha nem lesz más akkor ez marad. Csak gondolta egy két hétvégi bulihoz jó lett volna egy két csinosabb darab. :(
2018. szept. 23. 11:13
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom ha a melled ilyen nem vagy 60kg. Ha adsz kicsit magadra kisebb lesz
2018. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
65 kiló vagyok. Az sok?
2018. szept. 23. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!