Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Légyszi valaki segítsen aki...

Légyszi valaki segítsen aki már régebb óta menstruál!? Elore is koszi! ❤️

Figyelt kérdés
Nagyon felek mert marcius 15.-en kellett volna megjönnie de meg mindig nem jott meg(most van 05.03) azt tudni kell h ez lesz a 3.menstruáciom eletben. Az miatt is keshet mert megcsak nemreg kezdtem menstrualni es ezert meg igy osszevissza van? Nektek az elso mensik kozott mennyi ido volt?( a fogalmazásomért előre is bocsi.). Köszi aki válaszol!

#Menstruáció.fontos.
2019. máj. 3. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ilyenkor még nem áll be rendesen. A hormonok még nem működnek a legtökéletesebben. Majd idővel rendesen beáll, és kiszámítható lesz.
2019. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek.

Beszélj az anyukáddal! Alig várja, hogy megtudja, hogy minden rendben, egészséges nagylánya van, és hogy megnyugtathasson! :)

2019. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen, nekem is voltak hosszú kimaradások az elején - megjegyzem, én egy gebe voltam.

(Meg olyan is volt, hogy gyógyszerrel kellett elállítani, mert ahogy elős is mondta, még az elején döcögősen ment, be kellettt melegedni :D)

2019. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvileg mitől félsz? Ha nem voltál fiúval, akkor így az elején még sokaknál rendszertelen, vagyis normális. De az a gond, hogy nem írhatod ki a kérdésed, mert gondolom, még nem vagy 16 éves. Kérdezted, így leírom: szerencsés voltam, mert az elejétől kezdve szinte napra pontosan menstruáltam (30 nap). Viszont aggodalomra nincs okod, ez teljesen változó az elején.
2019. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, évekbe telik, amíg beáll. Utána is kimaradhat egyszer-egyszer, például stressz hatására.
2019. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Életem harmadik menstruációja 5 hónapra jött meg.

Akkor elmentünk orvoshoz, azt mondta, hogy fél évig teljesen normális, szerintem utána is csak a kontroll miatt kellett volna visszamenni.

Elvileg két év alatt kellene beállnia, de nekem például ezután is volt, hogy ki-kimaradt, igazából nekem nem állt be rendesen egy hosszúságúra, olyan 5-10 napos eltérések voltak benne. (Aztán sokáig fogamzásgátlót szedtem, most majd meglátom mennyire normalizálódik.)

2019. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 elmúltál és még csak a harmadik tényleg?
2019. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem először 2 hónapig teljesen normálisan megjött aztán 3 hónapig semmi azóta tökéletesen pontosan jön mindig ugyhogy szerintem ez normális
2019. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyugodj meg teljesen normális. Valakinek több hónapot, akár félévet is késik és ez teljesen normális az elején. Nekem már 3 éve megvan és még mindig nem állt be
2019. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéltél már az anyukáddal?
2019. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!