Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az érdekelne hogy sztk-ban...

Manciii kérdése:

Az érdekelne hogy sztk-ban csak akkor fogadnak ha van időpontom vagy ha kivárom a sort akkor is bekerülök a dokihoz?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászhoz mennèk hormonpanel vizsgálatot javasolt a magándoki de jún. közepére kaptam időpontot.

Igazábol ha sztk alapon megcsinálják nem fizetnék a magándokinak ezért is mert anyagilag megterhelő,

viszont nem szeretnék júni közepèig várni..



2019. máj. 7. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Intézményfüggő. Van, ahol csak ki kell várni a sort, valahol meg csak időpontra mehetsz.
2019. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szegeden csak ki kell várni. Volt, hogy 3 órát ott ültem. Máskor meg 10 perc után behívtak.
2019. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adott intézménytől függ. Nálunk is időpontos, volt már hogy bementem, hátha ellátnak (el kellett utaznom, hirtelen jött a panaszom, nem volt életbevágó, de azért elég kellemetlen, magánorvoshoz nem volt már egyszerűen hely), egyáltalán nem voltak sokan, de mondták, hogy csak időponttal fogadnak.
2019. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat 🙂 akkor felhìvom őket.
2019. máj. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!