Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor irassam fel a következő...

Mikor irassam fel a következő három havi fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Jövő kedden fogy el az első adag fogamzásgátló tablettám. "Kísérleti jelleggel" kaptam, hogy beállítsa a menszeszem. Az orvosom csak pénteken rendel. Melyik pénteken menjek el? Most pénteken, vagy jövő pénteken, amikor szünetet tartok a tabletta szedésében, és beteg leszek. Igazából azt sem tudom, hogy akarnak-e valami vizsgálatot, mert ezelőtt pár apró cisztát találtak.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. nov. 11. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább most pénteken menj, ha menstruálsz és szükség lesz valami vizsgálatra, nem biztos, hogy a mensi alatt is el tudják majd végezni a szükséges vizsgálatot.
2008. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig vizsgálnak, szerintem telefonálj oda, és kérdezd meg, és ha kell, kérj időpontot, én biztos odaszólok előtte telefonon, mert nekem időpontot kell kérni, és ott van nekik minden infó, kell-e vizsgálat vagy elég csak a papírért bemennem.
2008. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább most menj el, én is úgy szoktam hogy egy héttel előtte,m ert kitudja a doki mikor van szabadságon...
2008. nov. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!