Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért viszket a hüvelyem fertőzés?

Mért viszket a hüvelyem fertőzés?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja szedem a fogamzásgátlót azóta nincs krémes folyásom lent és valamelyik nap bevágott és betettem egy kis betétet pár óráig bent volt aztán eléggé viszketett pár nap után is És ma is ...biztos fertőzés és eléggé nedves is vagyok azaz váladékos azóta hogy viszket itt nem felizulasra gondolok...canesten hüvely krémmel kívül bekentem..szerintetek?volt valakinek ilyen?

2019. máj. 9. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk, milyen fertőzés, nehéz bármit javasolni. Menj orvoshoz.
2019. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló megváltoztatja a hüvely ph szintjét, emiatt hajlamosabb vagy a fertőzésekre. Lehetőleg ne élj nemi életet, amíg orvos nem látott. Ha kapsz rá gyógyszert, utána sem szexelhetsz, amíg tart a kezelés ideje, minimum két hét, különben visszafertőződsz!

Mindenképp menj vele orvoshoz, mert ha nincs kikezelve, akkor a fertőzés veszélyes lesz a méhedre, és meddőséget is okozhat!

2019. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak kívül kented be canesten krémmel, akkor az nem segít. A krémezés kiegészítő kezelés. A baktériumokat, gombákat belülről kell kezelni. Viszont a krém nem jó. Menj el nőgyógyászhoz.
2019. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!