Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok rendesen pisilni?

Miért nem tudok rendesen pisilni?

Figyelt kérdés

Tegnap óta van az, hogyha elmegyek wc-re akkor nem tudok úgy pisilni ahogy szoktam, kisebb sugárban jön és rövidebb ideig is tart. Inni iszok.

Pedig pont az utóbbi 3 napban direkt figyeltem hogy 1,5 liter vizet megigyak mert sajnos nem volt szokásom hogy igyak sok vizet. Wc-re is rendesen is tudtam menni. Ezért nem értem a tegnapot, bár kevesebbet ittam 1,5-nél.


Illetve nem tudom van-e köze ehhez de tegnap volt ovulációm. Lehet hülyeség mert nincs összefüggés. Viszont máskor is volt ilyesmi 1-2 napig hogy a pisilés nem úgy ment ahogy kell csak nem figyeltem hogy épp ovu környékén vagyok e.


2019. máj. 12. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sokat hokiztál és összeragadt a hugycsöved. Legalább is ettől szokott többirányban spriccelni a vizelet, ritkán prosztatarendelenességek végett.
2019. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lányként? Hát ez érdekes...
2019. máj. 12. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
oda írhattad volna, passz.
2019. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az ovulációból amit írtam abból egyértelmű hogy lány vagyok.


Szövegértelmezés 1-es!

2019. máj. 12. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Orvoshoz nem fordulás komoly baj esetén szintén 1-es, erről ne nyissunk vitát.
2019. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor komoly bajom van? :D Mégis miért? Fejtsd ki légyszíves.

Nem az van hogy túl keveset pisilek napi szinten ami már egészségtelen. Semmilyen fájdalmam nincs. Vizet is iszok rendesen most már.


Észkombájn

2019. máj. 13. 09:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg tegnap estére minden oké lett. Nem kell minden szirsz*r tünettel az orvoshoz rohangálni.
2019. máj. 13. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:

"Viszont máskor is volt ilyesmi 1-2 napig hogy a pisilés nem úgy ment ahogy kell "

-

Máskor is, tehát nem először fordul elő -

Ideje szakemberrel megbeszélned, menj el urológiára.

írd le magadnak a rossz szokásaidat, (nem ivás, vékonyan öltözködés miatt felfázás, fél napig tartod a vizeletet, munkakörből kifolyólag nem tudsz időben pisilni menni) stb.

Néma (és h*lye) gyereknek (lánynak) anyja se érti a szavát, még a doki sem, meg itt akik választ szeretnének adni színtúgyse .... :)

2019. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!