Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szakítanátok vele?

Baratnom alar egy tetovalast a csuklojara.

Elmondtam neki hogy szerintem nincs ertelme es folosleges nekem nem is tetszik. Kb leszarta a velemenyem,de o elvaria hogy az legyen amit o mond.

Egy kutyat akar egy emberi kezzel mert nagyon szereti a kutyakat. De szerintem ennek semmi ertelme nincs,kinek akarja bizonygatni? Akit szeretunk az belul van minek magunkra tetovaltatni egy kis szar szimbolumot??

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, párkapcsolat, tetoválás, tektko, varrás, kutya, szerelem, szeretet

máj. 13. 09:02  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Es inkabb mar belementem mert lattam rajta hogy nagyon akarja es SZERETEM hogy jo akkor csinaltasd meg de a legjobbal hogy ne legyen velenbaj jesobb erre o ugy beszelt meg utana is velem mint egy idegbeteg.

Olyan mintha szarna ilyenkor arra amit mondok es amit kitalal az van csak. Raadasul ugyved akar lenni..

# 1/11Időpont máj. 13. 09:04 Privát üzenet
A barátnőd teste, azt tesz vele, amit akar. Ebbe nincs beleszólásod. Ha tetováltat, próbáld elviselni, ha ennyire szereted őt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont máj. 13. 09:12 Privát üzenet

" ugy beszelt meg utana is velem mint egy idegbeteg".

Ha ideggyógyász vagy, esetleg kikezeled. Különben veszve vagy.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont máj. 13. 12:16 Privát üzenet
Elég sok tetoválást látok mostanság, de ennek ellenére azt mondom, hogy kulturált ember nem tetováltat magára semmit. Nem vagytok egy szinten. Mondd meg neki, hogy az ott marad, soha többé nem tudja onnan eltüntetni, ebbe gondoljon bele. Hogy nem lesz ügyvéd, arra a fejemet teszem. Nem is fogják alkalmazni, ha meglátják, hogy tetovált.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont máj. 14. 10:49 Privát üzenet
Úgyis előbb, utóbb szakítani fogtok, mert nem vagytok egy színvonalon.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont máj. 14. 10:49 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Tanuld meg, kérdező, hogy nőkkel vitatkozni olyan, mint szobabiciklizni.Csak belefáradsz, de nem jutsz sehová. Imádom a nőket, széppé tették az életemet. De sohasem vitatkoztam velük. Észérvekre amúgy sem hallgatnak, mert ők az érzéseik mentén élnek. Inkább a kérdéseimmel irányítgattam a gondolataikat.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont máj. 14. 16:09 Privát üzenet
Nem. Hülye vagy. NAGYON DURVÁN hülye vagy. Az egy dolog hogy együtt vagytok attól még neked semmi közöd az ő bőréhez! "nekem nem is tetszik" fhu de szánalmas vagy ember😂😂😂

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont máj. 14. 16:29 Privát üzenet
Nekem sem tetszik a tetkó. Viszont ha a párom szeretne, nem szólnék bele, mert az ő bőre, nem az enyém!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont máj. 15. 12:04 Privát üzenet

Azt azér szögezzük le, hogy azok az idők már rég elmúltak, amikor nem vettek fel valahova, mert neked tetkód volt.

Ha ez alapján foglalkoztatnának embereket a munkáltatok, az emberek fele munkanélküli lenne.

Jelenleg ahol ülök munkahelyem, előttem és mögöttem is tetovált ember ül. És nem nettó 140-et keresünk :)

Szóval ennyit a "nem vesznek fel sehova" dumáról.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont máj. 15. 12:37 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

ez olyan dolog, hogy elmondhatod a véleményed, de az ő szíve joga eldönteni, hogy mennyiben hagyja magát lebeszélni. ez a tálalástól is függ.

nekem van tetoválásom. a barátom azt mondta, hogy “a te döntésed, elfogadom, mert szeretlek így is, úgy is, de annyira szép kis hamvas a bőröd, biztos vagy benne, jól meggondoltad?”, és mi megbeszéltük, hogy akkor egy kisebbet, ami mindkettőnknek tetszik.

ha így mentél oda hozzá, hogy nincs értelme és szar, akkor ne csodálkozz.

egyébként pedig szakítsatok. ha egy ilyen miatt dobni akarod, akkor eleve nem szeretitek egymást.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont máj. 17. 22:50 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most volt a 3. évfordulónk a párommal. Megszerettem volna ünnepelni. De elmentünk a szüleihez. Nagyon bánt.1x már megcsalt. Kezdek nem bízni benne. Ti szakítanátok vele?
Fiúk! Ha megtudnátok, hogy a barátnőtök túrja az orrát, szakítanátok vele?
2 x megütött a barátom 1x pedig megszorította a kezem. Ti szakítanátok vele?
LÁNYOK! Mit gondolnátok a barátotokról, ha váltig állítaná a zombik létezését? Szakítanátok vele?
Barátnőm elment egy házibuliba és egy srác megcsókolta de azonnal ellökte magától. A srác részeg volt és szerelmet is vallott neki de ő mondta hogy leszarja és engem szeret. Ti szakítanátok vele?
Fiúk! Titeket nagyon zavar he egy lánynak minden testrésze tejesen rendben van, de az alsó fogsora egy picikét egyenletlen. Ez nagyon zavarna titeket? Szakitanátok vele, vagy undorodnátok tőle?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!