Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy 23éves koromban...

Normális hogy 23éves koromban nem állt még be a menstruációm?

Figyelt kérdés
mikor fogamzásgátlót szedtem,természetesen mindig ugyan akkor jött meg.De már 1éve nem szedem.És ösze vissza jön meg.Hol hónap eleje,hol hónap közepe,hol hónap vége.Legutóbb hónap eléjén megjött normálisan és hónap végén mégegyszer de akkor csak3napig tartott és következő hónapban kimaradt.Mitől van ez?Forduljak orvoshoz?És ettöl még teherbe eshetek?
2010. júl. 6. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

vezesd mikor jön meg , mondjuk a ciklus.hu-n.

Vagy csak úgy papíron. Mondjuk negyed évig figyeld hány naponta jön meg.

28 naponta a klasszikus de általában ez 26-30 között is lehet. NEm az a lényeg mikorra esik, hanem hogy pontosan milyen időközönként jön meg.

De ihatsz cickafarkfű teát. Egész finom.Azt szokták ajánlani nőgyógyászok a menstruáció beállításához.

2010. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha fogamzásgátló után 1 évvel még nem normalizálódott a ciklusod, akkor már rég nőgyógyásznál a helyed
2010. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted szedni a fogamzásgátlót? Ha tinikorodban, akkor lehet amiatt is, eléggé be tudnak kavarni a benne lévő hormonok a fiatal lányoknál...
2010. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

én is 23 éves vagyok és nekem is tök rendszertelen a ciklusom.azóta h 16 évesen elkezdtem fogi gátlót szedni.akkor amikor szedtem összekavarodott nem jött meg:S akkor azt mondta a dokim hagyjam abba ma szedést,nem jött meg 9 hónapig,utána felírt norcolut-ot attól megjött akkor és azóta is rendszertelen van h egy évben csak 4-5ször jön meg,tudom nem normális ,de már nem kezdek el szedni gyógyszert mert a párommal babát szeretnénk.nehéz lesz de próbálkozunk:)

2010. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

4 féle fogi gátlót próbáltunk akkor!egy sem vált be

2010. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!