Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció elmaradás? Fogyás

Menstruáció elmaradás? Fogyás

Figyelt kérdés

Másfél éve elkezdtem koplalni mert mrguntam hogy bántanak az alkatom miatt, meg a pufibb arcom miatt.

177 cm voltam és kB 66 kg

Lement 60ra de a menstruációval nem volt baj. Refluxom lett folyamatosan gyógyszerrel tomtek, és nem sokkal később lement 56 kg alá a súlyom. Ott a menstruáció már kimaradt néha, vagy szimplán barnázás volt helyette. Most 57 kg vagyok és már január óta egyáltalán nem menstrualok. Az alhasam néha néha fáj de semmi, meg csak barnázás se.

2 hét múlva van időpontom nőgyógyászhoz de tudtok valami nyugtatót mondani?

Most se eszek többet, néha keveset néha sokat, de 1500 kalórianal általában nem többet.

Nem tudom hogy a korom mennyit számít de 18 éves vagyok



2019. máj. 13. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy a fogyás miatt van.majd doki megmondja, ne aggódj.

Egyébként nekem sincs sok önbizalmam, DE te hogy vetted azt be, hogy 177 centivel 66 kilóval piszkáltak?Miért nem röhögted ki őket?Tuti irigyek vagy frusztráltak.Nincs az az isten hogy dagi vagy ilyen adatokkal...

Valahogy tuningold fel az önbizalmad és az ilyen lehúzó embereket rakd ki az életedből, hidd el nagyon megkönnyebbülsz majd.

2019. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!