Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az igaz hogy az osztrogen...

Az igaz hogy az osztrogen hormon a felelos a mellek megnagyobbodasaert? Letezik-e osztrogen kura? Csak a mellem lenne nagyobb?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyet csinálni.

A legkisebb kellemetlenség, ami történhet, hogy durván kiszőrösödsz.

2008. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak úgynevezett fitoösztrogének. Ezek növényi eredetű anygok, amik nagyon hasonlítanak az emberi ösztrognre. Ez van pl. a szójában. Ezen az elven működnek a növényi eredetű mellnövelő kapszulák, de nem tudom, mennyire hatásosak.
2008. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, van benne szerepe.

Női mellet nem ösztrogénnel nagyítanak, mert akkora mennyiség már másra is keményen kihat.

Nem, más szerepe is van.

2008. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem epp most kezeltek a korhazban, mert szedtem fitoosztrogen tartalmu mellnoveszto szert es nem allt el a verzesem 4 hetig, ugyanis felnyomtam az osztrogenszintet. Jo lecke volt. Nem ajanlanam. Most helyre kell allitanom az egyensulyt. Majdnem kaparas lett a vege.
2010. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolso valaszolo, legy szives ird meg milyen mellnovelo szert hasznaltal, mi a neve. Nagyon erdekelne, hogy melyik okozhatott ilyen nagy kellemetlenseget.

Koszi elore.

2010. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!