Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mennyi a gyògyulási idő a heveny bronchitisnél?

2 hete kezdődött száraz köhögéssel. Szombaton kaptam antibiotikumot, a fele már elfogyott de még semmi javulás. Tegnap írtak ki táppénzre azt mondta a házi orvos nagyon csúnya a torkom és érdes légzésem van. Hétfőn kell vissza mennem,hogy megnézze javultam e. Szombat reggelig van antibiotikum. Ha Hétfőn sem lesz javulás ír még másfajta antibiotikumot?

máj. 15. 14:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek elmenjek így a fogászatra? Ma 12:00-re van időpont tömésre. Heveny bronchitisem van, szombat este voltam ügyeleten írtak fel antibiotikumot.
Állandó "Hüvely heveny gyulladása" mit jelent, mitől van, és hogyan kezelendő?
Gynoxin 200 mg-ot irt fel a doki, hüvely heveny gyulladása miatt, később pedig gynoflort, átterjedhetett a páromra is a baj és visszafertőzhet, vagy nem?
Zöld hüvely váladéknak, és 1 duzzanatnak ott, mi az oka?
Hüvely heveny gyulladása, segítség?!
Vissza menjek a nőgyógyászomhoz? 2 hónapja hüvely heveny gyulladásom volt a nőgyógyász klion hüvely tablettát írt fel sima Klion tablettával plusz Zanocin nevű gyógyszert.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!