Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyajkak viszketése mitől lehet?

Nagyajkak viszketése mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár éve visszatérő problémám.Voltam már vele többször orvosnál,kaptam rá krémeket, de egyik sem segített, vagy úgy tűnt javult a helyzet, de utána újra viszketett.

A kisajak, hüvely nem viszket.És ami furcsa, egész nap egyáltalán nem viszket, csak éjjel, hajnal felé, szét tudnám kaparni magam.

Ha tiszta meleg vízzel lezuhanyozom, abbamarad a viszketés.Semmi nem látszik rajta,se kiütés, se pirosság.

Egyik orvos azt mondta, túl sokszor mosom.De reggel-este tudok fürdeni, munka előtt és után.Gondolom ez nem sok.Már rég nem használok tisztasági betéteket, nedves törlőkendőt sem, pamut bugyim van,nem borotválom, már mindent kipróbáltam.

Egyedül az segít valamennyit, ha lemosom, és utána bekenem sima régi fajta neogranormonnal.Pár napig ha ezt csinálom, mintha elmúlna, de ahogy abbahagyom, újra viszket éjjel.57 éves vagyok


2019. máj. 17. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég este fürdeni, nem kell még reggel is. Napi 2-szeri fürdés felesleges és ha valaki hajlamos bőrproblémára, annak még ártalmas is. Nem ártana egy tenyésztéses vizsgálatot csináltatni, nem csak hasra ütésre mindenféle krémeket felírogatni az orvosnak. Megnézni, hogy nincs-e kórokozó, rendben van-e a hüvelyflóra. Érdemesebb bőr- és nemi beteg gondozóhoz menni. Sokkal jobban tudnak kezelni egy ilyen problémát, mint a nőgyógyászaton.
2019. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!