Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba lehet?

Ez hüvelygomba lehet?

Figyelt kérdés

29 vagyok, ennek ellenére nincs nagy tapasztalatom a nemi szerveket érintő betegségekben, hüvely gombám életemben egyetlen egy alkalommal volt. Akkor fájt tőle a szex, égő-viszkető érzésem volt ott, s folyás. Gyorsan helyrejött akkor krémre, s gyógyszerre. Ez már régen volt. Most az a bajom, ami elbizonytalanit, hogy nincs se folyás, se égő érzés, csak enyhébb viszketés már 3.napja a kisajkak környékén. Tegnap biztonság kedvéért gumival szexeltünk, de aktus közben sem volt semmi fájdalom, irritáció utána sem. Akinek sűrűbben van gombás fertőzése, az mit mond erre? Van akinél csak ennyi egy gombás fertőzés? Kedjem el Canestennel kenegetni esetleg?

Köszi szépen :)



2018. febr. 4. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, esetleg probald meg kerulni a nagyon cukros kajakat az etkezesben, mert az egy jo taptalaj a gombaknak. jobbulast. ( ha nem sikerul megoldani, akkor fordulj mindenkeppen orvoshoz, es amig ki nem kupalodsz, a magad es kerlek masok erdekeben is keruld a nyilvanos furdoket)
2018. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Rendben, nem megyek,bár nem is terveztem, de köszi azért. :)
2018. febr. 4. 19:27
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt még megkérdezhetem,hogy elég szerinted a Canesten krém? Vagy ilyen kupot is vegyek?

Régen a Canesten krém+Vitagyn C együttesen hatott,de ugye ott volt hüvelyi tünet is...

2018. febr. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!