Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik mellem nem fejlődött ki?

Figyelt kérdés

Milyen okai lehetnek ennek? Ki van hasonló helyzetben?

Mellműtét lesz a vége? Megcsináltathatom tb-re?



#TB #Mellaszimmetria
2019. máj. 20. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Mit takar, hogy nem fejlődött ki? Sima asszimmetriája minden nőnek van, fél kosár eltérés teljesen megszokott. Itt is sokan panaszkodnak ennyire és hiszik korcsnak magukat miközben rajtuk kívül rengetegen vannak így.


Mellműtét akkor lesz ha te akarod, tb-re is van rá esélyed ha bizonyítottan rontja a mentális egészséged. Kérdezd a háziorvosod.

2019. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Úgy értettem, hogy az egyik “mellem” csak egy duzzadt bimbóból áll és kész.

2019. máj. 20. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, hány %-os különbségtől fizeti a tb, igen.

Plasztikai sebész megmondja.

Előtte fog kérni emlődiagnosztikát (35 alatt uh, felette mammográfia szükség esetén uhval).

Tudj arról, hogy kb. 10 évente ki kell cserélni az implantátumot, ezt gyakran elfelejtik közölni a pácienssel.

A későbbi szűrővizsgálatot (45-65 év között) nehezíti az implantátum, a Te esetedben valószínűleg az egyik oldalról mammográfia, a másik oldalról uh fog készülni.

Csak a tájékoztatás végett írtam. Ahogy írod, nálad nagy az aszimmetria és zavar Téged, csináltasd meg.


Mammográfus

2019. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!