Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 éves lány vagyok és olyan...

20 éves lány vagyok és olyan problémám van, hogy a mellem nem fejlődött ki olyan kicsi. Nekem ez nagyon ciki, önbizalmam is 0. Valakinek van valami jó ötlete, ami segíthetne? (műtétre nincs pénzem)

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted egyáltalán nincsen?? Mert ha pici, akkor nekemis az, és tudod mit? Örülök neki. Nincs útban, de azért nem is olyan, hogy nincs semmi
2014. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én diplomás sámán vagyok, kézrátétellel tudok mellet növeszteni.
2014. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkoznák, ha ezt egy 12 éves írta volna. De a te korodban ezen már illene túlesni, mivel a z lényegtelen dolog. És azt mondják, ha kicsi a mell, közelebb a szív.
2014. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nagyon-nagyon sok férfi azt (is) szereti egy nőben, ha kicsik a mellei. Igaz, sokan meg a nagymellűeket szeretik, de ez is azt bizonyítja, hogy minden méretre vannak vevők!
2014. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig úgy gondoltam, hogy nem a mellei miatt fogok szeretni vagy nem szeretni valakit.

A gondolkodásmódodat változtasd meg.

2014. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha ügyesen öltözködsz nagyobbnak tűnhet. Viselj a mellrésznél csipkés fodros többféle anyagból álló aprómintás vagy élénk színű felsőt!
2014. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Édesek a kis cicik, viszont nem ártana, ha beszélgetnél egy pszichológussal.
2014. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 skorpiop válasza:
Először is.Én 26 F vagyok és semmi bajom a pici cicikkel, szeretem őket. Meglátásom szerint egy lánynak egységében kell szépnek lennie. De ha ez neked nem jelent segítséget amit sajnálnék is, az exem szedett fogamzásgátlót, mert muszáj volt neki és nőtt a melle érezhetően és láthatóan.
2014. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szedem én is a gyógyszert de semmi. Úgy érzem, hogy nagyon nem vagyok jó a barátomnak így :(
2014. júl. 18. 08:31
 10/12 Szénás peti válasza:

Ö gondolja vagy te gondolod ezt?

Ha a barátod gondolja akkor nem is érdemel meg.

De ha te gondolod akkor kérdezd meg bátran :), Ettöl még a közös kapocsalt is erösöd het :)

2015. dec. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!