Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV vírus mellett lehet nemi...

HPV vírus mellett lehet nemi életet élni, segít a védekezés rajta?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja derült ki, hogy HPV-m van , 16-os szintű.

2019. máj. 21. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mondott?
2019. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A vírust a védekezés nem öli meg.

Ezüstkolloid és Viranax gyógygomba csodát tett. Teljesen tünetmentes lettem.

2019. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem 16-os szintű, hanem a 16-os típusú.

Szexuális úton átadható vírus esetében eszméletlenül felelőtlen a neten kamudoktoroktól tanácsot kérni. Tedd fel ezt a kérdést az orvosodnak, ő fog neked teljeskörű tanácsadást adni.

2019. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gumi valamennyire véd, de nem 100%-osan, mivel a HPV bőrkontaktussal terjed, az egész nemi szervre meg nem lehet kotont húzni.
2019. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az orvosom elég szűk szavú.. és jó lenne tudni dolgokat pluszba
2019. máj. 21. 22:53
 6/6 viki0925 válasza:

Hpv 16-os törzse elég csúnya dolgokat tud okozni, na nem megijeszteni akarlak, de jártam ebben a cipoben.


Ha már megvan a szervezetedben,a parodnak is megvan. Az óvszer sajnos nem véd 100%-osan a Hpv virustol, az egyetlen mód a szexmentes élet lenne, amíg mindkettőttok szervezetebol eltunik a vírus. (férfiaknal ez általában 6honap, nekem 3 év alatt sem tűnt el magától minden vitamin és immunerosito ellenére se)

Az ezustkolloidot meg el ne kezd, az egy méreg ...

2019. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!