Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nő meg a mellem a sörtől?

Miért nő meg a mellem a sörtől?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alkoholista, de a sört minden mennyiségben imádom! Volt olyan korszakom amikor úgy ittam, mint más a kakaót; egyet-kettőt elosztottam egy egész napra.


Nem vagyok hízásra hajlamos, de ha hízom, mindig csípőtájékra és combokra, azokban a korszakokban amikor sört fogyasztottam a mellem elérte a 85/B méretet. Ahogy lecsökkentettem nullára, a mellem összeesett egy szép kerek 70-es méretre.


Milyen összefüggés van az alkohol és a női nemi hormonok között? Belefáradtam a google mellébeszélős cikkjeibe...


24/L



2019. máj. 21. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az alkohol a zsírba épül be? És ugye a mellben zsírpárnák vannak. Ennek lehet hozzá köze?

Amúgy szívesen söröznék veled. :D

2019. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos kukoricából van amit iszol
2019. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nemhinném hogy a Dreher classic abból lenne :D alkoholmentes sörrel kipróbálnám vajon ugyanez történne?
2019. máj. 21. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A sör folyékony kenyér, tömény szénhidrát. Nagyon sok nőnek a hízás a mellen indul el. Ilyen egyszerű.
2019. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A sörcsöcs jó. Ezért hordom én is. 38/F
2019. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
4-es okfejtése hibátlan.
2019. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A mellméretet nem a szám, hanem a betű határozza meg. A szám az a melled alatti területnek a körmérete. Egy 70-es és 85-ös méret között adott testmagasság mellett van vagy 20 kiló különbség testtömegben.

Szóval vagy jócskán meghíztál akkoriban, vagy csak (sajna a nők többségéhez hasonlóan) rossz méretű melltartót hordtál.


Annak lett volna a kérdésed szempontjából értelme, ha B helyett C kosárra lett volna szükséged.


Egyébként, ha hízol, akkor mindenhová hízol, nincs olyan, hogy csak ide meg oda, max ide meg oda jobban, de attól még máshová IS. Valószínűleg akkoriban kicsit többet híztál, mint korábban, azért tűnt fel, hogy nagyobb lett a melled.

Nincs összefüggés az alkoholfogyasztás és a mellméret között.

2019. máj. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Riki miller válasza:
Egyszerűen uda hízol ahová kell
2019. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!