Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Miért nő meg a mellem a sörtől?

Nem vagyok alkoholista, de a sört minden mennyiségben imádom! Volt olyan korszakom amikor úgy ittam, mint más a kakaót; egyet-kettőt elosztottam egy egész napra.

Nem vagyok hízásra hajlamos, de ha hízom, mindig csípőtájékra és combokra, azokban a korszakokban amikor sört fogyasztottam a mellem elérte a 85/B méretet. Ahogy lecsökkentettem nullára, a mellem összeesett egy szép kerek 70-es méretre.

Milyen összefüggés van az alkohol és a női nemi hormonok között? Belefáradtam a google mellébeszélős cikkjeibe...

24/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: sör, alkohol, hízás, egészség, hormon, ösztrogén, mell, fogyás

máj. 21. 16:45  Privát üzenet  

A válaszok

Nem lehet, hogy az alkohol a zsírba épül be? És ugye a mellben zsírpárnák vannak. Ennek lehet hozzá köze?

Amúgy szívesen söröznék veled. :D

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 21. 16:46 Privát üzenet
Biztos kukoricából van amit iszol

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 21. 16:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nemhinném hogy a Dreher classic abból lenne :D alkoholmentes sörrel kipróbálnám vajon ugyanez történne?

# 3/8Időpont máj. 21. 17:02 Privát üzenet
A sör folyékony kenyér, tömény szénhidrát. Nagyon sok nőnek a hízás a mellen indul el. Ilyen egyszerű.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 21. 18:38 Privát üzenet
A sörcsöcs jó. Ezért hordom én is. 38/F

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 21. 22:21 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

4-es okfejtése hibátlan.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 22. 19:20 Privát üzenet

A mellméretet nem a szám, hanem a betű határozza meg. A szám az a melled alatti területnek a körmérete. Egy 70-es és 85-ös méret között adott testmagasság mellett van vagy 20 kiló különbség testtömegben.

Szóval vagy jócskán meghíztál akkoriban, vagy csak (sajna a nők többségéhez hasonlóan) rossz méretű melltartót hordtál.

Annak lett volna a kérdésed szempontjából értelme, ha B helyett C kosárra lett volna szükséged.

Egyébként, ha hízol, akkor mindenhová hízol, nincs olyan, hogy csak ide meg oda, max ide meg oda jobban, de attól még máshová IS. Valószínűleg akkoriban kicsit többet híztál, mint korábban, azért tűnt fel, hogy nagyobb lett a melled.

Nincs összefüggés az alkoholfogyasztás és a mellméret között.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 23. 05:41 Privát üzenet
Riki miller nevű felhasználó válasza:

Egyszerűen uda hízol ahová kell

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 11. 17:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem nő a mellem?
Pár napja nagyon fáj a mellem,16 évesen nőhet még?
Lehet mellrák? Ha lehajolok behorpad a mellem :/
Mit tegyek, ha az egyik mellem nem fejlődött ki?
Mitol fajhat a mellem?
Káros lehet ha minden nap sportmelltartóba járok a nagy mellem (C-D között) miatt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!