Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ilyen szinten szabálytalan...

Ha ilyen szinten szabálytalan a ciklus annak lehet valamilyen egészségügyi háttere? Lent kifejtem

Figyelt kérdés

Esetek felében pontos 28 napos, a többiben késik és 33,35, akár 40-45 napos hosszú. A 40 nap feletti ciklus évi 1-2 alkalommal fordul csak elő. Illetve még annál is ritkábban előfordult, hogy rövidebb 26 napos volt.


Nem is a hosszak miatt, hanem a kilengések miatt kérdezem. Ennyi össze-visszaság még belefér?

Ha nem, mi lehet a háttérben?


2019. máj. 23. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem évi 1-2 alkalommal 40 nap feletti ciklus belefér.
2019. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló a ciklusom, mint amit leírtál, de a 40 nap talán ha életemben kétszer volt. Nálam találtak endometriózist, de közel sem valószínű hogy neked ilyen lehet, csak elmondtam. Inkább csak szeretném ha megjelenne az emberek tudatában ez a betegség, mert elég gyakori.

Szánd rá a pénzt és menj el normális nőgyógyászhoz. Ne csak olyanhoz akit szeretnek, hanem aki szakmailag is elismert. Sajnos kis városok állami kórházaiban általában nem sok odafigyelésre számíthat az ember.

2019. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!