Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma? Lehetek...

Mi lehet a probléma? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1 hete volt megvonásos vérzésem. Kb 3 napja enyhe hányingerem van, székrekedésem (ha sikerül, akkor sárga a székletem), olyan érzésem van, mint mikor éhes vagyok,de nem korog a hasam. Hiába eszek nem lesz jobb. Hányni nem nagyon tudok. Ez egy 3 napja fennálló, egész napos probléma. Nincsenek hatalmas fájdalmaim, de pont kellemetlen annyira, hogy ne tudjak semmit csinálni. Holnap megyek háziorvoshoz, de azért gondoltam érdeklődök itt is. Nem tudom mi állhat a háttérben, remélem nem vagyok terhes. Van valami ötletetek?

2019. máj. 23. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor a következő megvonásos vérzést várod, csinálj tesztet.
2019. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De am ha megvonásos vérzésed van akkor gyogyszert szedsz nem? Akkor kicsi az esély hogy terhess lennél plusz a hányinger a hatodik héttől kezdödne
2019. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen gyogyszert szedek. Csak azon aggodok talan megjott egy megvonasos pedig mar esetleg megfogant a baba. Mindig vigyáztam, probléma nem merült fel a szedésnél.
2019. máj. 23. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehetsz terhes.
2019. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fiatallányka ***** válasza:
Ha teherbe estél volna a gyógyszer mellett, akkor a megvonásos vérzésed sem jött volna meg.
2019. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez emésztőrendszeri fertőzés. Valami enyhe. Kicsit diétázz egy pár napig!
2019. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!