Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek minek a tünetei lehetnek?

Ezek minek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete elkezdtem égő érzést észlelni a hüvely körül, majd csütörtökön megjelentek kis dudorok, amik magyon fájtak. Aznap belázasodtam, nagyon fájt a fejem is, nem tudtam kikelni az ágyból (szerintem influenza miatt) ezért nem mentem el orvoshoz egyik gonddal sem. Másnap a dudorok teteje fehér lett, így megkértem a páromat, hogy hozzon rá krémet. Következő napra eltűntek a fehérek, így gondoltam használ a krém. Tegnap lettem caak annyival jobban, hogy fel tudjak kelni az ágyból, meg is néztem mikorra mehetnék orvoshoz, de csak két hét múlvára van időpont. Addig is mit kéne vele csinálni? Nagyon fáj, viszket, csíp, alig tudok kimenni a mosdóba, és azt hiszem, hogy ki vannak sebesedve. Rossz érzés ülni is, állni is, eléggé kétségbeejtő.

2019. máj. 27. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem magán rendelés. Ha komoly panaszod van, nem kell időpont. Odamész, megmondod a recepción hogy panaszod van, nem várhat, akkor fel fog engedni.
2019. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt próáld ki

[link]

2019. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemi herpesz jut eszeübe, keress rá.
2019. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. A láz, fejfájás is tünet lehet. Én mennék dokihoz, akut problémával időpont nélkül is fogadnak.
2019. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet szexuális fertőzés
2019. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!