Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruáció, vagy valami...

Ez a menstruáció, vagy valami más? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A napokban vérfoltokat tapasztaltam a tisztasági betétemen (amit biztonság kedvéért használok csak) De egyáltalán nem nagy mennyiségben, még csak át sem ázott. Mivel még sosem menstruáltam, ezért nem tudom hogy ez hogy működik, de úgy tudom, hogy legelőször egy barna folt jelentkezik, és nem egyből vér. Szóval, kb. 3 napja kimentem mosdóba, és véres volt a wc papír, és egyből menstruációra gondoltam, viszont:

A mellnövekedés nálam kb 1 éve kezdődött, fehér folyásom nem igazán volt még, inkább csak sárgás, és alhasi fájdalmak is csak az első napon körülbelül 4x jelentkeztek, előtte és azóta sem jelentkezett semmi. A vérfoltok továbbra sem szűnnek. Viszont az is lehet, hogy elkaptam valami akármit, mert viszketést is észleltem odalent, szóval... Nem tudom. Ezzel érdemes orvoshoz fordulni? 13/L. Elnézést, ha nagyon nagy hülyeségeket írtam, de pillanatnyilag senkihez nincs fordulnom, és elég analfabéta vagyok ebben a témában.


2019. máj. 29. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A menstruáció mindenkinél máshogy kezdődik. A barna maszat is vér, csak oxidálódott útközben. Egyébként igen, ez menstruáció lesz. A fehérfolyás nem csak fehér, hanem sárgás is lehet. Ha viszket folyamatosan, akkor lehet fertőzés. A vérzés után érdemes dokihoz menni.
2019. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!