Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonproblémákra termeszetes...

Hormonproblémákra termeszetes megoldas?

Figyelt kérdés

A ciklusom egy nagy rakat sz....

Honapokig minden ok. Aztan egyszer csak nem jon meg egy honapban. Utana megjon. Minden ok 3 honapig, bar akkor is eleg hosszuak a ciklusaim. Utana hirtelen amikor meg kellene jonnie, hetekig barnas folyasom van... Orvosnal tobbszor voltam mar. Nincs betegsegem, pcos, ciszta semmi... De allandoan ezzel kuzdok. Doki adott gyogyszert, elmult a hetek ota tarto barnas folyas. Oke abba hagytam, megjott rendesen, par honapig okes volt utana minden. Erre most 4 napja megint barnas/veres folyasom van, es nem jott meg majusban... szoval megint ugyanaz a sztori es baromira unom... allandoan felborul valami a szervezetemben. Van erre valami normalis megoldas???


30 eves vagyok. Gyogyszereket nem szedek.


2019. máj. 29. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltál már?
2019. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!