Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Köztetek van olyan...

Lányok! Köztetek van olyan erősen rövidlátó aki természetes úton szült gond nélkül?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
1) Rövidlátónak lenni nem természetes. 2) Az emberi szülés természetes úton az egyik legkockázatosabb dolog, ami egy biolóiai organizmussal csak megtörténhet. Sehol az állatvilágban nincs ez, ami nálunk van, hogy 10 természetes szülésből 1 tragédiával végződik. Sajnos ez már így van az idők hajnala óta, ezzel nincs mit tenni. Akik a természetet éltetik, sírva szaladnának vissza ahova lehet, ha szembesülnének azzal, mi is maga a természet valójában. Egy kegyetlen, embertelen sz emét r ohadék. A természetesség nem azt jelenti, mint amit neked cukormázasítva tálalnak. Szerintem te még a rövidlátásoddal sem szembesültél annak teljes valójában :) Ha a természetesség felől közelítenénk, te már sajnos kisgyerekként elhullásra ítéltettél volna, a nagy magasságos természet egészen egszerűen -3 dioptria környéén eltűntetett volna az élők sorából. De élsz, ugye? marhára nem természetes módon (vagy szerinted hol nőnek mínuzos lencsék a vadonban??) de ez élsz, és ez jó, ennek örülni kell. Viszont áruld már el, miért vállalnál elkerülhető kockázatot csak azért, mert valaki beletette a füledbe, hogy szar anya leszel, ha nem szülöd meg "természetes" úton a gyermeked???? Ki mondja ezt, és miért hiszel neki???
2019. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hm..Talán mert nincs indikációja ,de az emberben mégis felmerülhetnek kérdések!Remélem mások meg fogják érteni a kérdést , mert én nem a lapuleveles fenéktörlésről és kovaköves tűzgyújtásról szerettem volna konzultálni ami a természetességet illeti!A "statisztikai adataid"kissé"túlzóak .Talán Burkina Faso-ban megállják a helyüket de biztosíthatlak nem tervezek oda utazni a közel jövőben!
2019. febr. 11. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Fú első... túltoltad.

Én rövid látó vagyok, szülni még nem szültem, de szerintem mindenképp orvossal konzultálj erről. Ne csak egyel, hanem akár 3-4 különbözővel is.

2019. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Burkina Faso-ban sztem nincs ennyi rövidlátó, mint nálunk :)
2019. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Viszont továbbra is tartom a véleményem, hogy neked valahol a füledbe tették, hogy csakis a "természetes" szülés a szülés. Egyszerűen csak nem szeretném, hogy megvakulj.Ennyike. Nem olyan ártalmatlan a rövidlátás, sem pedig a szülés, ahogy azt tálalni szokták. Én úgy látom a világot, ahogy az van, te meg sztem nem. Én ettől nem vagyok különb nálad, csak nálam nem működik ez a blőd cukormázasítás, ami másoknál igen, és gondoltam megosztom a felismeréseim a hasonló cipőben járókkal. Cukormáz nélkül.
2019. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én amúgy -6os vagyok. 12 éves korom óta tudom, hogy nem szülhetek természetes úton. Lehet neked nem mondták el? Azóta sem jutott eszembe megkérdőjelezni. Elfogadtam, mint azt, hogy az ég kék stb.
2019. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mint említettem volt nincs orvosi indikációja !Az-az a retina állapota határozza meg hogy lehet e vagy sem és nem a korrekció dioptriában mért értéke!Viszont az ember sokszor feltesz kérdéseket olyanoknak akik már egy adott dologgal szembesültek!
2019. febr. 11. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy olyan korban és társadalomban élsz, ahol van lehetőséged császárral szülni. Miért kockáztatnád pont ezt?? A gyereked hosszútávú érdekei is megkívánják, hogy teljes értékű nem leszázalékolt látássérült emberként tudd felnevelni.
2019. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1-es ha már az evolúciótól közelíted meg.

A ma születendő gyerekek Eu-s szinten nagy súlyú babák.

Indiába, Dél-Afrikába. 1-2 kilós babák születnek. Ez az alultápláltság és kevés babavitaminra is tehető.

Azt ne magyarázzuk, hogy természetesen könnyebb megszülni egy kissebb babát, mint egy nagy Babát.


Szóval ilyen szempontból jó a császár.


Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2019. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt olvasd el:

[link]


"Vizsgálat szükséges


Kiderítendő, hogy milyen állapotban van a kismama szeme, a terhesség vége felé, annak utolsó szakaszában el kell menni szemfenékvizsgálatra. Hármas tükörvizsgálattal megnézik, nincs-e elvékonyodva a széleken az ideghártya. "

2019. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!