Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi küret szükségessé...

Dovima kérdése:

Egészségügyi küret szükségessége vélemény?

Figyelt kérdés
17mmes nyálkahártyát mértek nekem szünni nem akaró menstruációkor.eü küretet javasopt a doki de kaptam verzéscsillapítót.miután durván elöntött a vér meg norcolutot ez ma 1 hete volt szombattól teljesen megszűnt a verzés.a norcolutot még szedem.de tényleg szükdéges a küret??nagyin félek...

#Méhnyálkahártya.küret
2019. máj. 30. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

A szövettan miatt fontos lenne.

Nekem 3 kuretem volt, a harmadikat szinte én kértem. Semmi extra, altatnak, nem érzel semmit, nekem utána se volt semmi bajom.

2019. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked miert volt a kurer es miert kerted?!nekem is volt egyszer az Szentendren de az nagyin rossz elmeny volt.ezert felek :(
2019. máj. 30. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem múló vérzés miatt volt mindhárom. Az utolsót azért kértem mert ikrek születése után már 3 hónapja vereztem és jártányi erőm se volt már.
2019. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem hát most várom hogy hívjon a dokim egyeztetés céljábol aztán rákérdezek de sztem tuti megműt...próbálok pozitiv lenni de nagyon bevagyok....mi lesz utána stb.bár azt mondta h nincs olyan amit ne tudna kezelni :)
2019. máj. 30. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, nekem így derült ki a méhtestrákom a legelején. Hál istennek meggyógyultam.A szövettani mondja meg miért vérzel.
2019. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltatom persze csak nagyon félek :(
2019. máj. 30. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős

vagy ?

2019. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
44 éves vagyok.megvolt a küret hormonális probléma volt.azóta se jött meg.lehet ennyi volt de doki Mirena spirált javasolt 26 án megyek hozzá.
2019. júl. 20. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!