Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV okoz "gombás" érzést,...

HPV okoz "gombás" érzést, viszkető, néha égő szeméremtestet? Továbbiak lent

Figyelt kérdés

Csak visszatérő gombás fertőzés, esetleg candida lenne?

Nemrég kialakult a hajlatban egy szemölcs, ami elmúlt magától, rövid idő alatt lejátszódott az egész.

Rákszűrés télen negatív lett, akkor lehet egyáltalán HPV?


2010. júl. 7. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászodhoz és tedd fel neki ezeket a kérdéseket. Szükséged lenne rá.
2010. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oh köszi, én is tudom, megyek, csak addig is...

Nem a kioktatás, a tapasztalatok érdekelnek.

2010. júl. 7. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a HPV vírustípus, amelyik elváltozást okoz a méhnyakon, nem okoz szemölcsöket - tehát attól, hogy (szerencsére) jó lett a szűrés eredménye, igen, még lehet HPV fertőzésed!

Az égő-viszkető érzés nem igazán HPV tünete, a szemölcsök viszkethetnek, szóval ha most nincs szemölcsöd, akkor valószínű gombás fertőzésed is van - muszáj lesz orvoshoz menned!

2010. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, fogok is, eszembe sem jutna kihagyni...

De a hpv szemölcsök nem múlnak el maguktól, nem...?

Csak 1 db volt, 1-2 hét alatt eltűnt, nem volt nagyobb egy fél borsónál.

2010. júl. 7. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmúlhatnak, szerencsés vagy, ha így van, az azt jelenti, hogy az immunrendszered erős, s le tudja győzni a vírust. Azért tudom ennyire, mert épp 1 éve nekem is meggyűlt ezzel a bajom, csak sajnos nekem a méhnyakon elváltozást okozó törzszsel is sikerűlt megfertőződnöm :( ( megjegyzem, nem élek felelőtlen életet, stabil kapcsolatban élek, valószínű közös WC-n, fürdőben fertőződtam meg) , de ma már úgy tűnik jól vagyok :)
2010. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

úgy néz ki, babás vagyok, ezért aggódom

köszi

2010. júl. 7. 20:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Márminthogy babát vársz? vagy már megvan a kisbabád?
2010. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, nemrég tudtam meg
2010. júl. 7. 21:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel írtad, hogy a cytológiád jó lett, emiatt ne aggódj, ha van-volt is HPV fertőzésed, ami szemölcsöt okoz, mire születik a baba már valószínű legyőzi a szervezeted ( azt nem tudom, hogy ebben az esetben gyógyszeresen lehet -e ezt segíteniÖ), de ha nem, akkor sem káros a magzatra, nem okoz rendellenességet, persze ha szüléskot is vannak szemölcseid az gondolom rá is fertőző lehet... De bízzunk benn, addigra elfelejted! :)

Sok boldogságot!

2010. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kedves Utolsó

köszi :)

mire teherbe estem, szerintem már akkor sem volt meg...

és kb fél éve, vagy 1 éve volt hasonlóan


én nagyon szeretnék természetesen szülni

2010. júl. 8. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!