Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitol lehetnek piros nagyon pici pöttyök a mellbimbómon?

jún. 2. 21:08  Privát üzenet  

A válaszok
Ha élsz szexuális életet és a párod szeret velük a szájával foglalkozni előszoktak jönni, simán ki van szívva. Pár nap alatt eltűnik.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 2. 21:15 Privát üzenet
Szinte bármi lehet pattanás, kiütés , a mirigyek vége megduzzadt kicsit lehet meg fog jönni , szörtüsző max kérdezs meg a dokit ha nem múlik egy héten belül .

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 2. 21:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2-es, igen, erre is gondoltam mert a napokban megszívkodta kicsit jobban bár eddig ilyet még nem tapasztaltam, nem emlékszek rá. Igaz hanyagolva volt mostanság hogy megszívja.

# 3/3Időpont jún. 2. 21:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
(A barátomé a fiók). Már majdnem 3 hete késik most el kezdet belőlem folyni barnás enyhén piros színű folyás tesztet tegnap előtt csináltam erős negatív lett szerintetek mi lehet a baj?
Menstruáció végén/után élénk piros vérzés?
Pénteken jött meg és még ma is élénk piros vérzésem van . Nőgyógyász így megvizsgál? Nem védekezünk akar lehet vetélés oka is .
A mellbimbómon valami bőr betegség van, viszket +fáj, hámlik a bőr, száraz, piros, mivel kezelhetném?
A mellbimbómon apró piros gombostűfejnyi "szemölcs" van. Ez normális?
Pattanás vagy mellgyulladás? Mellbimbómon van egy piros csomó, de kívűl nem a mellemben. (Remélem érhető voltam. )

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!