Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel szoktátok enyhíteni a...

Mivel szoktátok enyhíteni a menstruációs fájdalmakat? (nem gyógyszerre gondolok, hamen pl. meleg vizes palack, stb. ) Kinek mi segít?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fél korty tömény pia, pl vodka
2010. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? És ha már vettem be gyógyszert is?
2010. júl. 8. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:
komoly, az italos üveg kupakját megtöltöm félig, úgy szoktam, ha nagyon szarul vagyok, de ez ritkán van, 2-3 alkalom / év... de gyógyszerre ne igyál rá egy fél kortyot se, csak akkor, ha már teljesen kiürült a szervezetedből...
2010. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1 cataflam és beülök egy órára a forró vizes zuhany alá. Teljesen ellazít a meleg víz és addigra hat a gyógyszer is.

Mellesleg állítják: az orgazmus is enyhíti a görcsöket (Az izomösszehúzódás miatt vagy nem tudom)

2010. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
algoflex-m nekem csak ez használ és egy kicsi torna is segíthet, hogy ne fájjon annyira, ha épp tudok mozogni és nem görcsöl annyira rátornázok
2010. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ígyál sok meleg (már nem túl forró, de azért még jó meleg) teát, mikor fáj a hasad. a legjobb ha valami kamilla teát vagy ilyesmit iszol, ami gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, és lehetőleg nem filteres, hanem te főzöd ki. (DM-ben pl. lehet kapni már tasakonként 190ft-ért). illetve én szedek magnézium és kálcium tablettát is (a DM-ben szintén találhatsz kedvedre, vagy gyógyszertárban is vehetsz), és ezek mellé eszek banánt.


én szedek alfoflex-m-et is, de azelőtt 5 nap alatt simán 2 dobozzal beszedtem, mióta a fentieket csinálom, talán 4-5x kell bevennem, vagy annyiszor sem.


ha meg fáj a hasad és épp otthon vagy, akár beállhatsz a kádba, és a zuhanyrózsával körkörös mozdulatokkal a hasadra folyathatod a jó meleg vizet. nekem ez pillanatok alatt elmúlasztja a fájdalmat egy kis időre.

2010. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen a torna tényleg segít.még egy kis séta,bringa is.

Lekopogom már kb.fél éve nem voltam rosszul tőle.

Előtte szörnyű volt. ügyelet is jött már ki hozzám. :(

2010. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak úgy használ ha cataflamot és valami más fájdalomcsillapitót veszek be :S Nagyon durván szoktam görcsölni. :S Annyira utálom :(
2010. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor jó, ha otthon vagy.

Lefekszem az ágyra, az egyik lábamat felhúzva behajlítom, majd leteszem. Aztán megint felhúzva behajlítom, leteszem. Ezt ismételgetem, de csak addig jó,a míg csinálod, ha abba hagyod elkezd fájni...

Én is megszenvedek vele, muszáj a gyógyszer.

2010. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem a flector granulátum a legjobb gyógyszer, mert piszok erös és nekem minden nyavajára ez a megoldás. a görcs, fájdalom és gyulladáscsökkentő gyógyszerek nekem nem válnak be, már rengeteg mindent kipróbáltam.
2010. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!