Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cisztának mik a jelei?...

Klaudia1990 kérdése:

A cisztának mik a jelei? Elmaradhat a menstruáció akár több hónapra is?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El, de ha nincs menstruácid elöbb inkább egy terhességi tesztet nézz, és mindenképp menj el a dokihoz
2019. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen elmaradhat. Nekem 3 hónapig nem jött meg persze csináltam vagy 3-4 tesztet negatív lett mind de csak elmentem orvoshoz és ott mondták. Elmagyarázták mi ez és hogy nem kell aggódni elmúlik stb stb. De nyílván vettek vért is és kontrollra kellett járni.
2019. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nagyon meg vagyok rémülve mert már a második menzeszem késik. Nőgyőgyásznál még nem voltam mert nem fogadnak sehol azzal az indokkal hogy nem vesznek fel uj beteget. Elmentem a sürgősségire és ott azt mondták hogy egy hólyagot látnak de nem tudják mi az. Azt hitték terhesség de a teszt negatív. Remélem csak egy ciszta és nem valami nagy baj.
2019. jún. 9. 06:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem vesznek fel új beteget. Nálunk Debrecenbe ha valami gond van mint ez is hogy nekem késett harmadik hónapja egyből fogadtak. Olyan indokkal nem fogadnak egyből hogy éves rákszürésre jöttem arra időpont kell. De egyébként ne hagyd magad ilyen könnyen lerázni.
2019. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig van sajnos. Ez Ausztria. Én is csodálkoztam mikor már a 6.orvost hívtam és elküldött hogy nem fogad. Ezért is vagyok nagyon megijedve mert ha ne adj isten rosszul lennék akkor is a másik városba kellene mennem mert itt ahol lakom még a korházba se fogadnak mert nincs nögyógyász.
2019. jún. 10. 05:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah hogy külföldön vagy így már érthető. Hát pedig valahogy meg kéne nézni meg vért venni mert bár az esetek többségében semmi baj nincs nem alakul rossz indulatúvá de sosem lehet tudni.
2019. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!