Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ez nem az amire gondolok?

Ugye ez nem az amire gondolok?

Figyelt kérdés

Már kb. egy hete, hogy elkezdett az alsóneműmben valami "képződni" (nem találtam így hirtelen más szót rá), valami sárgás száraz dolog benne lenni és arra gondoltam, hogy remélem nem jött meg. Még nem volt ilyenem nem tudom milyen csak a nővérem mesélte, hogy neki is így jött meg az első... Nagyon nem lenne jó ha tényleg megjött volna vagy meg fog-e jönni, mert jövő héten megyünk Balatonra és akkor nem tudok fürödni :/. Szeretném ha lehetőleg csak lányok válaszolnának. Előre is köszi és bocsi, hogy ilyen hosszú lett

11/L



#menstruáció #menstruáció első jelei
2018. ápr. 22. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehérfolyás lesz ez szerintem. A menstruáció barna vagy piros. A fehérfolyás bugyiba száradva lehet sárga.
2018. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha fehérfolyásod már van, akkor készülhetsz, hogy lassan menstruálni fogsz.
2018. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg akkor fehérfolyás lesz. Köszi a válaszokat :)
2018. ápr. 22. 16:38
 4/5 anonim válasza:
lehet,hogy az lesz,főleg ha a nővérednél is így volt,de azért nincs rá garancia,mivel a fehér folyás megjelenése után még akár kb.3 év is eltelhet a mensiig.Nekem pl. 1,5 évvel a folyásom megjövetele után volt az első :) 12/L
2018. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
előző voltam,ui.bocs ha későn írtam már :)
2018. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!