Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló okozhat...

A fogamzásgátló okozhat heveny hüvelyi gyulladást?

Figyelt kérdés
Kb fél éve szedem a tablettát és azóta gyulladást állapítottak meg, de bármit használtam rá nem mulasztotta el. Szerintetek a gyógyszer okozhatja ezt mellékhatásként? A hasznos válaszokat előre is köszönöm!

2019. jún. 9. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hüvelygomba gyakoriságánál találtak ősszefüggést,illetve változhat a folyás mennyisége is,elképzelhető,hogy a gyulladás is gyakoribb lehet. Nekem is volt egy csúnya, nem bakterialis eredetű gyulladásom. Kiderült, hogy mivel okos módon tusfürdővel mosakodtam odalent is, felborult a ph es attól lett. Tovabbá a nyál és a sperma is felboríthatja a ph-t, de mondtam is a dokinak,hogy még talán a nyálat tudom csökkenteni (orál szex marad de pl nem azzal síkosítunk hanem erre való síkosítóval) a spermát nem tudom kikerülni. En kaptam rá specko kúpot amit a nőgyógyászom kevert ki és vettem Nivea intimo sensitiv mosakodót. A kúp hatott, intim mosakodót és síkosítót használok és azóta semmi bajom nincs. Javaslom, hogy te is kerüld amiket leírtam, és persze be kell tartani amit az orvos mond. Nem tudom,neked milyen gyógyszert/kúpot írt fel?
2019. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először gombát állapítottak meg, mondjuk abban már nem vagyok biztos hogy tényleg l az volt mert tenyésztés nem történt, arra kaptam gombaellenes szereket de semmi javulas, kaptam egy silverQ nevű készítményt is de az se használt, aztan mikor eljutottam a 3. dokihoz ő vett kenetet es egyedül csak a tisztaságra jott ki 3-as a többi mind negatív volt, arra kaptam egy 10 napos Klion kezelest, de most hogy ezt végig csináltam semmi változást nem érzek...
2019. jún. 9. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!