Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon huszévesen lehet gond?

Tampon huszévesen lehet gond?

Figyelt kérdés

Szuz vagyok es meg sose hasznaltam. De pont a Balatonon fog megjonni.. tenyleg fellehet ugy helyezni, hogy ne erezzem?

Ujjazni szoktam magam, tehat ugyan ugy feldugom csak az ujjam ele teszem es amig tudom? Lehet tul melyre dugni? Kicsit felek tole.. koszi elore is 😊



2019. jún. 10. 03:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet túl mélyre dugni. Viszont ha nincs elég mélyen, érezni lehet.

Egyébként nagyon kényelmes, ha majd megszokod a használatát, mást nem fogsz használni rajta kívül! Én max. kiegészítem egy vékony tisztasági betéttel, csak a biztonság kedvéért.

2019. jún. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg így hogy maszturbálni is szoktál. Túl mélyre nem tudod tenni, ha eléri a méhszájat megakad, a hüvely hossza véges. Esetleg vehetsz aplikátorosat, azt még könnyebb berakni mint a simát.
2019. jún. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha szoktad magad ujjazni, simán fel tudod tenni, az útját tudod akkor (hogy kényelmes, milyen irányba kell tolni). Túl mélyre nem lehet tenni, mivel a hüvely hossza véges, érezni fogod, meddig lehet.
2019. jún. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem a felhelyezéssel van gond,hanem a levétellel,mikor már 5x akkora,mint volt.
2019. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

aaa köszi mindenkinek :)

és ha elszakad a madzag?

a kivétellel? annyival nagyobb tud lenni? nem szeretnem átszakítani a szűzhártyám...

akkor most mit csináljak?

2019. jún. 10. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakadna el? Mielőtt felteszed, meghúzogatod, ha azt kibírja, nem fog elszakadni. De ha véletlen mégis, akkor ki lehet nyomni.

És nem nő meg ötszörösére. Mini tamponnal semmi gondod nem lesz, ha legalább egy ujjad felmegy. De szerintem te ezt túlaggódod, nem is igazán akarod. Ennyire azért nem para, főleg nem huszonévesen.

2019. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__9916..

Itt a kilences vagyok, leírtam mindet, hogy nekem hogy sikerült szűzen. :)

Én is féltem, hogy elszakad, de mindenhol azt olvastam, hogy a szűzhártya nagyon rugalmas, és egy minivel pláne nem tudod átszakítani. Nyugi, nem nő meg annyira hogy ne tudd kivenni, csak az irányra nagyon figyelj kihúzásnál is, én is ott rontottam el.

Én is abban a tudatban vagyok, hogy meg akarom őrizni a szűzhártyám az elsőnek, de nem oszt nem szoroz ez a dolog, plusz valakinek edzés során is simán elszakadhat ennyi idősen.

2019. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!