Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Faj a jobb oldali mellem...

Faj a jobb oldali mellem oldalt egy ponton. Mitol?

Figyelt kérdés

Azon gyanakodtam hogy a tartasom, neha elfekudtem az oldalam van e koze hozza. De nemm mulik. A menstruaciom miatt is gyanakodtam, az egy het mulva jon meg. De erdekes mert a masik mellem nem. Kitapintottam nezegettem es abban a mellemben oldalt mintha picit kemenyebb lenne vagy hogy mondjak az a pont mert a masikban nincs ilyen. Es csak akkor faj ha hozzaerek esetleg nyomogatom. Nemvagyok egy mindenert orvoshoz jaro tipus, ezert gondoltam hatha van valakinek hasonlo tapasztalata esetleeg tud e tanacsot adni, hogy mitol lehet. Kicsit mar bevagyok panikolva meg elkezdtem aggodni. De megvarom mig elmulik a mensim max utana mennek orvoshoz, nehogy arra fogja az orvos. Kerlek segitsetek.

19/l



2019. jún. 11. 06:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig anyud is tud segíteni - ha ott van a közelben.
2019. jún. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a bal mellem fájt oldalt, és cisztát állapítottak meg végül. Én is pánikoltam, de megnyugtattak, hogy a rák nem fáj.

Másik lehetséges elképzelés a melltartó, illetve a nem megfelelő melltartó. Esetleg a merevítés, vagy valami folyton ott nyomja.

2019. jún. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!