Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa PMS, betegség vagy...

Furcsa PMS, betegség vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Kicsit megvagyok ijedve mert máj. 22.én voltunk először együtt a (mostani) párommal, a menstruációm végén. Tablettázok, tehát azon a héten mikor már elmúlt a menstruációm de még nem szedtem semmit. Félig-meddig belém élvezett (nem tudta időben kihúzni).

Rá pár napra éreztem hogy van valami nyomó érzés az alhasamnál majd gombás fertőzés tüneteit észleltem magamon (sajnos elég hajlamos vagyok rá), az aktust követően nőgyógyászhoz és mivel csak jövőhétre lesz eredmény adott kúpot addig, amit használok.

Lassan viszont vége a ciklusomnak, ugyanúgy érzem a nyomást az alhasnál, melleim napról napra jobban fájnak (először csak a bimbóm volt érzékeny, mostmár ma reggel ha melltartót akartam felvenni az fáj)...

Volt egy nagyon kicsi vérzésem, tényleg annyi hogy a fehér bugyimon egy kis élénkvöröses folt (menstruációm ennél bőven sötétebb) és kétségbe estem hogy így lehetek terhes? Tudom nagyon kicsi az esélye hogy menstruáció alatt teherbeesek, de kb 9 éve nem volt semmilyen fájdalom a melleimben (akkor is inkább érzékeny lehetett mert nőtt) most pedig nem tudom hogy amiatt lenne mert erősebb lenne a pms (nem nagyon szoktam érezni semmi ilyet főleg nem úgy hogy jövőhét szerdán jön meg)

Tud a teszt ilyenkor már kimutatni terhességet? Vagy egyáltalán lehet az?



2019. jún. 11. 10:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy kicsit keszekuszán írtam, eléggé kétségbeesett vagyok hogy valami baj van😕
2019. jún. 11. 10:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeded a gyógyszert normálisan, nem lehetsz terhes. Akkor sem, ha a szünetben voltatok együtt (feltéve, hogy utána rendesen szeded tovább).
2019. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy megjön e, ha nem akkor csinálj tesztet
2019. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem persze, csak a mellem miatt fura egy kicsit..
2019. jún. 11. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet az normális, sokáig pl én se voltam görcsölös (sokáig nem éreztem semmit ezeken a napokon) aztán egyszer csak fogta magát és puff, azóta görcsölök (egészséges vagyok)
2019. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jún. 11. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
De ha nem jönne meg tesztelj
2019. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, azóta méhszáj felett (feltehetőleg a méh fala) fáj mégjobban mint mikor ezt kiírtam, hétfőn megyek orvoshoz de kellene aggódnom terhesség miatt? Vagy a fertőzés továbbjutott volna?
2019. jún. 13. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább fertőzés szerintem
2019. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Holnap vegyél egy tesztet, hétvégén csináld meg.

Te is nyugodtabb leszel, ha hétfőn úgy mész a dokihoz, hogy terhes tuti nem vagy, de akkor ez mi.

Ha meg mégis pozitív lenne (bár erre szinte nulla az esély), akkor rögtön meg is tudod vele beszélni a továbbiakat.

2019. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!