Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már majdnem 2 hete késik mi...

Már majdnem 2 hete késik mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tesztet nem csináltam, 29-én volt reggel barnás folyásom, aznap voltam barátommal (nem feküdtünk le, petting volt csak) 1-én kellett volna megjönnie azóta se semmi, múlthéten fájt a hasam meg tegnapelőtt kicsit. Nem érzem hogy megjönne nemsokára, még sose maradt ki, még sose késett ennyit, előző hamarabb jött. Valakinek volt hasonló? 16/L

2019. jún. 11. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Drága szivem ilyen korban normális, nekem akkoriban gyakran ki maradt egy hónap, vagy egy fél, még nincs rendesen beállva, de ha nagyon aggódsz akkor benézhetsz orvoshoz is, de szerintem nem szükséges

(Ha az megnyugtat akkor elárulom hogy nekem még 20 évesen előfordul néha hogy kimarad vagy késik, és nincs semmi orvosi bajom)

2019. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Válaszoljatok már még szegénynek :((
2019. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam 😭 #1
2019. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet..
2019. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerinted ha nem volt szex mekkora esélye van a dolognak?

Ráadásul csak 16, a hormonjai még nem napra pontosak

2019. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Táplálkozz rendesen! Lehet ideges vagy, és nem ettél rendszeresen. Esetleg az iskola miatt volt sok a stressz.
2019. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, kezdek kicsit aggódni. :/
2019. jún. 13. 10:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Arra nem lehet esély, hogy volt orális szex és ahogy a számba került, megcsókoltam aztán az ő szájából meg oda? :/ vagy erre nincs esély?
2019. jún. 13. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyoooon kevés de van
2019. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, ha valóban nem volt szex, akkor nem vagy terhes. De mivel nem hagy nyugodni a dolog, vegyél egy terhességi tesztet, rossmannba kb 5-600ft és végezd el, akkor még fogsz nyugodni. Én is így voltam egy időben, mindig, amikor késett, totál szétestem, pedig akkor már szedtem gyógyszert de mégis annyira féltem a terhességtől, hogy ha már egy napot késett, azonnal teszteltem. A nyugalmad érdekében csinálj egy tesztet.
2019. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!